Jdi na obsah Jdi na menu
 


     Bree Pat-Ku

    ObrazekDobrý den, jsem fenka plemene bandog a jmenuji se Bree, ale doma mi říkají Bí. Narodila jsem se v Modřicích u Brna dne 24.4. 2006 v chovatelské stanici Pat-ku.cz. Moje maminka je Ava z Kubáňovy (CZ) zahrady a tatínek je Astor z Března (SK) V Modřicích  jsem prožila pouhé 3,5 měsíce svého života, pak si tam pro mě přijeli dva úplně cizí lidé (nějaký Jára a Pavla), kteří mě chtěli strčit do podivného stroje, který jsem vůbec neznala a ten tak divně vrčel a tak jsem toho cizího pána (Járu), co mě držel a chtěl mě dát do vnitř.... celého počúrala. Dnes již vím, že lidé tomu říkají auto a nyní se v něm vůbec nebojím jezdit.     A tak začala má cesta k novému domovu do Liberce. Během cesty jsem pozvracela celé auto, ale vůbec se na mě nikdo nezlobil. V Liberci mě ukázali mým novým psím kamarádům bulmastifovi Argusovi z Nebezkého ráje (alias Bernardovi) a labradorovi Dikovi, chvíli jsem se jich bála, protože byli na mě moc veliký, ale oba na mě byli moc hodní, tak jsem se brzy otrkala a začala si s nimi hrát.  Po té mě ještě ukázali kocourovi Kulíškovi, to je pán bytu, a taky ten si mě doma pořád hlídal, kam jsem se hla, tak šel taky. Nejprve jsem se ho moc bála, byl dvakrát tak větší jak já a když jsem si k němu chtěla čuchnout a zkamarádit se, tak na mě začal prskat. No ale pak jsem ho přerostla a přebrala funkci hlídače domácnosti, teď jsme všichni výborní kamarádi, kteří na sebe nedají dopustit.   V roce 2006 jsem v létě byla na své první mezinárodní výstavě v Lounech, kde jsem dostala hodnocení "velmi nadějná", což je ve skupině "štěňat" to nejlepší, a tak na mě jsou páníčkové Jára a Pája patřičně hrdí. ObrazekNyní jsem už velká holka, která váží 40 kg a měří 63cm.

          Doufám, že se Vám také budu líbit a moc Vám děkuji za návštěvu mojich skromných stránek, ale i za případný Váš názor na mě nebo jakýkoliv dotaz, který můžete zaslat na emailovou adresu mojí paničky uvedenou v kontaktu.        

             

     

Obrazek    

Výstavní úspěchy: 

- Mezinárodní výstava UCI Louny 9.9. 2006: "Vítěz třídy štěňat" - velmi nadějná

- Světová výstava UCI Rokycany 31.3. 2007: "Vítěz třídy mladých" - JA velmi dobrá 

- Mezinároní výstava UCI Louny 8.9. 2007: Velmi dobrá 2 (třída mladých)

- Mezinárodní výstava REINSBERG (Německo) 2008: EA (třída otevřená - čekatelství evropského šampiona)

- Mezinárodní výstava UCI REUTH (Německo) 29.6. 2008: vítěz třídy vítězů, titul UKCIB

Sportovní a ostaní úspěchy: 

- Sraz "bandogů" Bánská Štiavnica 28. - 29.4. 2007: "Nejlepší zahraniční účastník" (obranářská soutěž)

- Účast na "Šálkovském pretěku 2007" v obranářském závodu - pohár věnovaný od prezidenta SKS TART ČR 2007 jako nejmladšímu psímu účastníkovi závodu

- Složení výkonnostní zkoušky ZOP (počet bodů 83, hodnocení: velmi dobře)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář